Business English

İş hayatında size lazım olacak en önemli bilgiler

   Tanıtımı İzle

Sürekli çabalıyorsunuz ama bir şeylerin eksik olduğunu, sizi engelleyen, açılmaktan, büyümekten alıkoyan bir şeyler olduğunu hissediyorsunuz. Nereye dönerseniz dönün, hep aynı kapı kapalı oluyor; dil bariyeri. Bu kurs özellikle ihracat ve ithalatla uğraşan, uluslararası kurumsal firmalarda çalışan ve internet dünyasında girişimler yapan iş insanlarını bir adım daha öteye taşımak ve onları sonraki aşamaya taşımak için hazırlanmıştır.

Kursun içinde reklamcılık dilinden marka olmaya, iş ortamındaki görgü kurallarından e-mail yazışmalarına geniş yelpazede birçok konuyu orijinal dilindeki ifadelerle göreceğiz. Böylece iş hayatına yeni atılanlar İngilizcenin yanı sıra bu dünyanın inceliklerini de öğrenecekler. Tecrübeliler ise İngilizcenin sağlayacağı katkılarla ne kadar rahatlayacaklarını görecekler.
Hedef kelimeler, cümle içinde kullanım, gerçek hayattan örnekler, diyaloglar ve görsel desteklerle hiçbir yerde bulamayacağınız İş İngilizcesi kursu sizleri bekliyor.


Ders Müfredatı


  00- Giriş
Kilidin açılmasına gün
gün kayıt olduktan sonra

Eğitmeniniz


Çağrı Menteş
Çağrı Menteş
Milli Eğitim Bakanlığı ve Anadolu Üniversitesi arasındaki özel protokolden yararlanarak 19 yaşındayken tam zamanlı olarak öğretmenliğe başladım. Öğretmenliğimin ilk yılında öğrencilerimle hazırladığım bir projede "Danışman Öğretmen 3.'lük" ödülü kazandım. Milli Eğitim'e bağlı devlet okullarında ilkokul, ortaokul, meslek lisesi, anadolu lisesi gibi çeşitli kademelerdeki okullarda görev yaptıktan sonra yetişkin eğitimine geçtim.
İstanbul Büyükşehir Belediyesine bağlı kurslarda 16 yaş üstü yetişkinlere ders verirken sahip olduğum serbest çalışma ortamı sayesinde farklı teknikler ve materyaller kullanarak kendimi geliştirdim. 5 dönem bu şekilde eğitim vermenin ardından kısa bir süre bir devlet üniversitesinde hazırlık sınıfında derslere girdim.
Aldığım İngilizce öğretmenliği eğitimine ek olarak, Yunus Emre Enstitüsü ve Ankara Üniversitesi işbirliğiyle işin duayenlerinden "Yabancılara Türkçe Öğretimi" dersleri aldım ve başta TÖMER olmak üzere çeşitli kurumlarda uygulama fırsatı buldum.
Eğitimde beni en çok heyecanlandıran iki olgu herkesin erişebileceği ücretsiz eğitim ve eğitim teknolojileri. Buradan yola çıkarak başladığım YouTube Çağrı Hoca kanalım Eylül 2020 itibariyle 250 video ile 67.000 abone ve 8.5 milyon görüntüleme sayısına ulaştı. Ayrıca 2011 yılından beri farklı kurumlar için uzaktan canlı ders verme ve akıllı telefon uygulamaları için danışmanlık yapma fırsatı buldum.
Profesyonel hayatım dışında video ve ses düzenleme, materyal tasarımı, çocuk gelişimi gibi konulara özel ilgi duyuyorum. Evliyim, bir oğlum var.

Sıkça Sorulan Sorular


Bu eğitim ne zaman başlıyor ve bitiyor?
Kurs hemen başlar ve bitirme süresi yoktur! Tamamen kendi hızınızda ilerleyebileceğiniz bir çevrimiçi eğitimdir - ne zaman başlayacağınıza ve ne zaman bitireceğinize siz karar verirsiniz.
Kursa ne zamana kadar erişebilirim?
Ömür boyu desek? Kaydolduktan sonra, bu eğitime istediğiniz kadar ve sahip olduğunuz tüm cihazlarda sınırsız erişime sahip olursunuz.
Ödeme sistemi güvenilir mi?
Ödeme altyapımız olan Stripe dünyanın en büyük ve en güvenilir ödeme aracılarından biridir. Ödeme almak için Stripe'ı kullanan bazı markalar şunlardır; Facebook, Shopify, Pinterest, National Geographic, Under Armour, Unicef, Khan Academy...

Şimdi başla!